Jdi na obsah Jdi na menu

Angličtina - LET´S TALK

martina-foto.png

 Jsem maminka tří dětí. Deset let jsem strávila ve Velké Británii, kde jsem učila na     univerzitě a jako dobrovolník jsem pracovala s dětmi v městské knihovně.Momentálně jsem  na mateřské dovolené a ve volném čase vedu kroužky angličtiny pro děti i dospělé.

 
Jste na mateřské a chybí Vám angličtina? Chcete se zdokonalit a nezapomenout to, co již umíte? Nabízíme Vám kurz angličtiny pro maminky za přítomnosti dětí, pro které je připraven dětský koutek a zpívání v angličtině. Výuka je vedena pouze v anglickém jazyce a probíhá formou konverzace na nejrůznější témata. Cílem je rozšíření slovní zásoby, upevnění gramatiky a především schopnost domluvit se. Kurz umožňuje individuální přístup díky malému počtu ve skupince (maximálně 5).

 

Are you on maternity leave with no real opportunities to speak in English? Would you like to refresh your knowledge and deepen your understanding ? We offer you English courses specifically aimed at mums who can bring their children along (there is a play area for toddlers available). Conversation classes are conducted in English only. The aim is to expand your vocabulary, improve your grammar and make yourself understood. This course allows an individual approach thanks to small groups of students (maximum is 5).

Cena: lekce -75 minut, cena 2200 Kč/10 lekcí
Kdy?  Od listopadu vždy v úterý  9,15-10,30  začátečníci a mírně pokročilí, 10,30-11,45  pokročilí 
 
TĚŠÍ SE NA VÁS LEKTORKA MARTINA BENEŠOVÁ

Pro bližší informace  mne kontaktujte na tel. 777 037 765 nebo martina.benesova86@gmail.com