Jdi na obsah Jdi na menu

Let´s talk

14. 1. 2020

martina-foto.pngJsem maminka tří dětí. Deset let jsem strávila ve Velké Británii, kde jsem učila na univerzitě a jako dobrovolník jsem pracovala s dětmi v městské knihovně.Momentálně jsem na mateřské dovolené a ve volném čase vedu kroužky angličtiny pro děti i dospělé.

 Nabízíme Vám kurz angličtiny pro maminky za přítomnosti dětí, pro které je připraven dětský koutek a zpívání v angličtině. Výuka je vedena pouze v anglickém jazyce a probíhá formou konverzace na nejrůznější témata. Cílem je rozšíření slovní zásoby, upevnění gramatiky a především schopnost domluvit se. Kurz umožňuje individuální přístup díky malému počtu ve skupince (maximálně 5).

 

Are you on maternity leave with no real opportunities to speak in English? Would you like to refresh your knowledge and deepen your understanding ? We offer you English courses specifically aimed at mums who can bring their children along (there is a play area for toddlers available). Conversation classes are conducted in English only. The aim is to expand your vocabulary, improve your grammar and make yourself understood. This course allows an individual approach thanks to small groups of students (maximum is 5).

Cena: lekce -75 minut, cena 2200 Kč/10 lekcí Kdy? Od listopadu vždy v úterý 9,15-10,30 začátečníci a mírně pokročilí, 10,30-11,45 pokročilí

TĚŠÍ SE NA VÁS LEKTORKA MARTINA BENEŠOVÁ Pro bližší informace mne kontaktujte na tel. 777 037 765 nebo martina.benesova86@gmail.com